More

  LËNDOHET ME THIKË 18-TË VJEÇARI NË AUTOBUS

  Një 18-të vjeçar mbrëmë është lënduar me thikë gjatë një zënke midis udhëtarëve në autobus i cili ka lëvizur drejt fshatit Bojanë.Siç kumtoi MPB, dje rreth orës 19:45 në rr. “Gjorçe Petrov” në Shkup, në autobusin nr.56 të Ndërmarrjes Publike për Transport (NPT), i cili qarkullon në linjën drejt fshatit Bojanë, është prishur qetësia dhe rendi publik pasi udhëtarët janë rrahur në autobus.Pas intervenimit të nëpunësve policorë, në stacionin policor është arrestuar R.R. (20) nga fshati Arnaqi, tek i cili është gjetur një thikë.Në sulmin fizik është lënduar S.F. (18), i cili kishte prerje në krah. Është thirrur Ndihma e shpejtë, e cila pas ofrimit të ndihmës mjekësore personin e ka lëshuar në trajtim shtëpiak.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...