More

  Lajmërim i rëndësishëm nga Rinia e Gllumovës

  Vëllezër, Motra dhe ju Dashamir që na përcjellni në çdo aktivitet;
  Për hir të festës së Kurban Bajramit, Rinia e Gllumovës do të marë iniciativë për tu ndihmuar Jetimëve dhe familjeve skamnore.

  Për të gjithë ju që doni të kontriboni që Jetimët të Gëzojnë të parët në Bajram si në veshmbathje ashtu edhe në ushqim,
  kontribo duke na kontaktuar në numrat:

  071354954 ; 070352760
  #NdihmoEdheTi

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...