More

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me vranësira dhe reshje të kohëpaskohshme të shiut, ndërsa në male dhe viset më të larta me reshje të dëborës. Në male dhe viset më të larta do të formohet shtresë e re e dëborës, ndërsa temperaturat do të bien gjithkund. Do të fryjë dhe erë mesatare deri në të përforcuar nga drejtimi verior (lokalisht mbi 60 km/h). Temperatura minimale do të jetë në interval prej 1 deri në 7, ndërsa ajo maksimale do të arrij prej 2 deri në 8 gradë, shkruan Alsat.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...