More

  Ky është momenti kur Hysni Gucati i shkon në Odë në Gllogjan, Nasim Haradinajt

  Nasim Haradinaj është liruar nga burgu i Gjykatës Speciale në Hagë.

  Ai ka arritur në Kosovë dhe e ka pritur në odën e Glloganit bashkëluftëtarin e tij dhe kolegun në OVL-UÇK, Hysni Gucati.

  “O Nasim Haradini”, ka qenë momenti kur Gucati u takua me Haradinajn.Të dytë ishin në paraburgim nga Specialja si të dyshuar pos tjerash edhe për “ndërhyrje në drejtësi”.

  Por kjo gjykatë i liroi, fillimisht Gucatin e pastaj edhe Haradinajn.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...