More

  Kryeministri shqiptar/ Ahmeti porosi opozitarëve: Burrërore është të thoni që s’keni besuar

  Kreu i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka marrë pjesë në organizimin e degës së Çairit dhe diskutimet e kësaj dege me aktivistët dhe mbështetësit e sajë.

  Në një nga takimet me strukturat, Ahmeti lëshoi një porosi për oponentët të cilët kanë filluar ta “përgojojnë” dhe sulmojnë lidhur me kryeministrin shqiptarë që pritet të emrohet nga 28-29 janari.

  Sipas Ahmetit, është më burrërore që opozitarët të thonë se s’kanë besuar se sa ta sulmojnë.

  “Më thoni kur e kam keq, a pse u hap universiteti në Shkup në gjuhën shqipe, apo pse u bë kryeministri shqiptar, shkaku nuk besojmë dhe tani kanë filluar të thonë po po kryeministër por teknik, tre ditë ka qenë republika e Krushevës, sot e njëzet vite kanë ngelur njësoj. Pse nuk bëhen burra dhe të thonë se skemi besuar, kjo është më burrëri kjo më shumë vlerësohet po jo të bëhen dhjetra arsyetime”, deklaroi Ahmeti.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...