More

    Kompania “UKA KOMERC” përkrahëse e çdo manifestimi

    Nuk ka ndonjë aktivitet apo manifestim ku nuk e shohim logon e kompanisë “Uka Komerc” E as në festivalin “Rrushi i Bojanës” nuk kishte si të mungonte përkrahja e kësaj kompanie.

    Ky aktivitet i cili organizohet disa vite me radhë përcillet me një program te pasur kulturor-artistik, ku bëhet promovimi i rrushit të kultivuar në këtë fshat. Festiavali ka zgjatur një ditë ndërsa nuk munguan dhe aktivitetet e fshatarëve të cilët kishin organizuar një pazar të vogël përmes të cilit promovuan përveç rrushit dhe ushqime të ndryshme.

    Për kontributin e dhënë në këtë manifestim, organizatorët i ndanë mirënjohje “Uka Komercit”, duke i dëshiruar që edhe më tej, të jetë mbështetëse e këtij manifestimi.

    - Marketing -Ajsel Medica

    TË NGJAJSHMEARTIKUJ
    Rekomanduar për ju

    spot_img

    Të fundit

    BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

    Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

    Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

    Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

    Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

    Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

    BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

    Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...