More

  Kombëtarja merr pikën e artë, shpërthen festa në Tiranë

  Shqipëria është kualifikuar matematikisht në Euro 2024. Ky barazim i sotmi është padyshim një fitore për të gjithë tifozat kuq e zi, të cilët kanë krijuar një atmosferë fantastike në kryeqytet.

  Përveç tifozëve shqiptarë, në sheshin “Skënderbej” janë ndeshur dhe shumë turistë të huaj të cilët shprehen mëse entuziastë për vizitën e tyre në Shqipëri.

  “Lojtarët dhanë shpirtin, fitore e merituar”, tha një prej tifozëve për Klan News.

  “Erdha nga Parisi në Tiranë për të ndjekur ndeshjen. Kemi gjetur këtë atmosferë, është shumë qejf këtu. Njerëz shumë të gëzuar”, shprehet një turist.

  Sipas informacioneve kanë qenë të pranishëm në stadiumin e Moldavisë të paktën 1 mijë tifozë shqiptarë./tvklan.al

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...