More

  Klubi i Atletikës “LIRIA” me rezultate të jashtëzakonshme në garën e sotshme

  KLUBI ATLETIKËS LIRIA, VAZHDON TË TREGOJË SE PËR MOMENTIN ËSHTË KLUBI NR1 NË ATLETIKËN VENDORE, NDËRSA REZULTATET E GARAVE SODIT JANË DËSHMI E KËSAJ!

  Djemt:
  Shtafet 4x200m vendi 2
  Shtafet 4x100m vendi 1
  Muxhahit Mislimi 10.000m vendi 2
  Muhamed Veli kercime se gjati vendi 1 ( kategoria pioner )
  Rijad Sheipi vendi kercime se gjati 1 (kategoria junior )
  Rijad Sheipi kercime 3 hapsh vendi 1 ( kategoria junior)
  Ermal Axhami kercime se gjati vendi 3 (kategoria pioner)

  Vajzat:
  Shtafet 100 200 300 400 vendi i 1 (REKORD I RI I MAQEDONISË)
  Shtafet 4x100m vendi i 1.
  Besjana Mustafa kercime se larti vendi 1 ( kategoria junior)

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...