More

  Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës në Maqedoni

  Komisioni Rregullator për Energjetikë (KRRE) ka sjellë vendim të rregullt në lidhje me çmimet e derivateve në vend.

  Çmimi i ri i Eurosper BS-95 do të jetë 64 denarë/për litër. Eurosuper BS-98 do të shitet 66 denarë/për litër.

  Një litër Eurodizel do të shitet për 50.50 denarë/për litër. Vaji ekstra i lehtë do të shitet për 39 denarë/për litër.

  Çmimi i mazutit do të rritet për 1130 denarë dhe tani do të kushtojë 26.382 denarë për kilogram.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...