More

  Kekenovski: Ali Ahmeti është kryeministri i vërtetë nën hije, të tjerët janë vetëm bajraktarë

  “Është për tu ardhur keq por është e vërtetë. Nga mesi i vitit 2008 e gjer më sot (me siguri edhe në të ardhmen), BDI është partia e cila dikton gjithë politikën në Republikën e Maqedonisë, ndërsa Ali Ahmeti është kryeministri i vërtetë nën hije. LSDM dhe VMRO-DPMNE dhe liderët e tyre dhe kryeministrat janë vetëm bajraktarë të thjeshtë dhe paraderë të cilët gjithnjë kanë pritur dhe kanë lutur Ahmetin për pajtim. Na pëlqen kjo apo jo, kjo është e vërteta. Përgjegjësia është në udhëheqësitë e dy partive politike të cilat etiketohen si maqedonase”, shkruajti Jove Kekenovski në Fb profilin e tij.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...