More

  Kasami-Thaçi, a po thellohet bashkëpunimi

  Në rrjetët sociale janë shpërndarë fotografi në të cilat mund të shihen kryetarët e Besës dhe PDSH-së, Bilall Kasami dhe Menduh Thaçi. Nuk bëhen të ditura detaje nëse ky takim është vazhdimësi e takimit paraprak mes dy kryetarëve opozitarë, dhe për çka mund të kenë biseduar të njejtit.

  Vetëm para disa ditësh u realozua një takim mes Kasamit dhe Thaçit, ndërkohë që mediumet akuzuan Lëvizjen Besa për hipokrizi, pasi të njejtit kishin deklaruar se asnjëherë nuk do të bashkëpunonin me një politikan që u është betuar “deri në vdekje” shërbimit sekret.

  Pas zgjedhjeve parlamentare, PDSH publikoi se kishte një marrëveshje parazgjedhore për bashkëpunim me Besën, por kjo e fundit mohoi një gjë të tillë./FAKTE.Net

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...