More

  Kasami-Thaçi, a po thellohet bashkëpunimi

  Në rrjetët sociale janë shpërndarë fotografi në të cilat mund të shihen kryetarët e Besës dhe PDSH-së, Bilall Kasami dhe Menduh Thaçi. Nuk bëhen të ditura detaje nëse ky takim është vazhdimësi e takimit paraprak mes dy kryetarëve opozitarë, dhe për çka mund të kenë biseduar të njejtit.

  Vetëm para disa ditësh u realozua një takim mes Kasamit dhe Thaçit, ndërkohë që mediumet akuzuan Lëvizjen Besa për hipokrizi, pasi të njejtit kishin deklaruar se asnjëherë nuk do të bashkëpunonin me një politikan që u është betuar “deri në vdekje” shërbimit sekret.

  Pas zgjedhjeve parlamentare, PDSH publikoi se kishte një marrëveshje parazgjedhore për bashkëpunim me Besën, por kjo e fundit mohoi një gjë të tillë./FAKTE.Net

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...