More

  Kampioni botëror Enver Idrizi “Qytetar Nderi “ edhe i Mitrovicës

  Agim Bahtiri , kryetar i Komunës së Mitrovicës, çmoi sot sportistin e shquar e të njohur, kampionin botëror në karate Enver Idrizin me Dekoratën “Qytetar Nderi “, shkruan Kosovarja.

  Urdhri ” Qytetar Nderi ” është një dekoratë nderi e qytetit të Mitrovicës, që u jepet qytetarëve shqiptarë, që me veprat dhe emrin e tyre nderojnë kombin shqiptar brenda dhe jashtë vendit.

  Kështu që, sot, Ikona e karatesë, Kampioni evropian e botëror Enver Idrizi i shton imazhit të tij edhe një tjetër mirënjohjeje, të qytetit të tij të dashur , Mitrovicën , të cilin qytet e pati vizituar edhe në ditët e para të pasluftës duke dhënë e ndihmuar familjeve me nevojë të asaj periudhe të vështirë.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...