More

  “K.A Liria” me 6 atletë do ta përfaqësoj Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior të cilat mbahen në Romani

  6 atletë nga “K.A Liria” përfaqësojnë Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior të cilat mbahen në Romani.

  Besiana Mustafa, Guxim Selmani, Anesa Hajdari, Rijat Sheipi, Hajrie Aziri dhe Emona Kadriu janë atletët të cilët e kanë përfaqësuar Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior.

  Atletët në fjalë sëbashku me trenerin e klubit, Orhan Ismanin, nga dita e djshme janë nisur në udhëtim drejt Romanisë ku do ta përfaqësojnë Maqedoninë secili në disciplinat e tyre përkatëse.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...