More

  “K.A Liria” me 6 atletë do ta përfaqësoj Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior të cilat mbahen në Romani

  6 atletë nga “K.A Liria” përfaqësojnë Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior të cilat mbahen në Romani.

  Besiana Mustafa, Guxim Selmani, Anesa Hajdari, Rijat Sheipi, Hajrie Aziri dhe Emona Kadriu janë atletët të cilët e kanë përfaqësuar Maqedoninë në garat Ballkanike për Junior.

  Atletët në fjalë sëbashku me trenerin e klubit, Orhan Ismanin, nga dita e djshme janë nisur në udhëtim drejt Romanisë ku do ta përfaqësojnë Maqedoninë secili në disciplinat e tyre përkatëse.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...