More

  Jo vetëm La Liga dhe Bundesliga, për Jasir Asanin mbërrijnë edhe dy oferta tjera!

  Jasir Asani është emri më i nxehtë i merkatos së legjionarëve të Kombëtares. Sulmuesi kuqezi shkëlqeu me fanellën e Shqipërisë në kualifikueset e Euro 2024 dhe ka zgjuar interesin e shumë skuadrave të cilat kërkojnë magjinë që prodhon këmba e tij e majtë.

  Anësori ka edhe dy vite kontratë me Gwangju në Korenë e Jugut dhe largimi do të bëhet vetëm kundrejt pagesës që raprotohet të jetë rreth 1 milionë euro. Interesi është i fortë në La Liga e Bundesliga me spanjollët e Las Palmas që kanë emrin e ishit të Partizanit në listën e blerjeve.

  Por, së fundmi në tryezën e Gwangju kanë mbërritur dy oferta nga skuadrat japoneze, Kawasaki dhe Cerezo Osaka, raportojnë mediet japoneze. Mbetet të shihet e ardhmja e 28-vjeçarit, por dëshira e tij është gjithmonë rikthimi në Europë.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...

  Moti i lig dëmton të mbjellat/ Bujqët e Straçincës: Puna e disa muajve shkoi dëm në pak minuta

  Mijëra hektarë të mbjella janë demtuar nga moti i ligë i një ditë më parë. Ekipi ynë vizitoi fshatin...