More

  Ja emrat e LR-PDSH-së për postet e zv/ministrave

  LR-PDSH bëri përzgjedhjen e posteve të zv/ministrave.

  Bëhet fjalë për prof.dr.Arta Toçi, profesoresha e gjuhës angleze në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë, e cila është nominuar nga dega e Tetovës.

  Në postin e zv/ministrit të Punës dhe Politikës Sociale u zgjodh prof.dr. Elmi Aziri, profesor universitar i çështjeve ekonomike në Universitetin e Evropës Juglindore në Tetovë, që vjen nga dega e Kumanovës, si dhe Remzi Mehmedi, kryetar i degës së LR-PDSH në Kërçovë, i cili do të udhëheq me postin e zv/ministrit të Transportit dhe Lidhjeve.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...