More

  Ivanovi s’guxon t’ia lëshojë sytë “Gjarpërit” të UÇK-së

  Presidenti Gjorgje Ivanov gjatë takimit të presidentëve të rajonit në Brdo Brion të Sllovenisë i është shmangur përballjes me presidentin e Kosovës, Hashim Thaçi, informon INA. Ai në shumë raste, s’ka guxuar as që t’ia lëshojë sytë, ndërsa ka qëndruar sikur me faj, thonë burime nga delegacioni shqiptar që është pjesë e këtij takimi. E ky faj sigurisht ndërlidhet me sjelljet e tij ndaj shqiptarëve në Maqedoni.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Këto janë emrat e drejtorëve nga Alternativa

  Menu KërkAlternativa nga Koalicioni VLEN tanimë i kanë caktuar emrat e kandidatëve për sekretar shtetëror, drejtorë dhe zëvendësdrejtor, që pritet...

  Ali Ahmeti mbledh sot në Gostivar strukturat e BDI-së për mbledhjen e përgjithshme

  Bashkimi Demokratik për Integrim sot në Gostivar do të zhvillojë mbledhjen e përgjithshme. Mbledhja organizohet me kërkesë të kreut të...

  Në vendkalimin kufitar Tabanoc rritet fluksi i hyrje-daljeve në RMV

  Në vendkalimin kufitar “Tabanoc” ka rritje të fluksit të hyrje-daljeve nga vendi. Në vendkalimet tjera kufitare nga Maqedonia e Veriut...

  Taravari vizitoi familjen e foshnjës së dhunuar nga Saraji: Dhunuesit do të dënohen!

  Ministri i Shëndetësisë, Arben Taravari, ka vizituar këtë mbrëmje familjarët e foshnjës 3 muajshe për të cilën u raportua...