More

  Interi shkatërron Milanin, Milano ngjyroset sërish zikaltër

  Interi është fitues i Derbit të Madoninës.

  Zikaltërit kanë mposhtur Milanin me rezultat 5-1 në ndeshjen e javës së pestë të Serie A.

  Golat për Interin i shënuan, dy Mkhitaryan (5’ & 69’), Thuram (38’), Calhanoglu (79’) dhe Frates (90+3), shkruan Indeksonline.

  Golin e vetëm për Milanin e shënoi Leao në minutën e 57-të.

   

  Interi është në krye të tabelës me 12 pikë derisa Milani bie në pozitën e tretë me 9 pikë.

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Sot regjim i posaçëm i komunikacionit për shkak të Maratonës së Shkupit

  Ministria e Punëve të Brendshme njofton opinionin se sot duke filluar nga ora 08:00, për shkak të mbajtjes së...

  Sulm terrorist në Ankara: Të plagosur dy policë

  Ministri i Brendshëm turk Ali Yerlikaya tha se dy terroristë, të cilët erdhën me një automjet të vogël para...

  Shkup: Theret për vdekje një 35-vjeçar dhe i vihet flaka banesës ku qëndronte

  Ministria e Punëve të Brendshme ka njoftuar për një rast të rëndë që ka ndodhur në Shkup, më datë...

  Parashikimi i motit për sot në Maqedoni,

  Me diell më pak dhe kryesisht në pjesët veriore me vranësira mesatare.Temperatura minimale do të jetë në interval prej...
  WordPress Ads