More

  Imer Selmani do të emërohet konzul nderi i Republikës së Shqipërisë në Manastir

  Ish ministri i shëndetsisë Imer Selmani do të emërohet konzul nderi i Republikës së Shqipërisë në Manastir.

  Qeveria e Maqedonisë ka vendosur hapjen e konzulit të Shqipërisë me seli në Manastir.

  Ky vendim është mar në Qeveri dhe e njejta është publikuar në Gazetën Zyrtare.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads