More

  Hamza Jashari fitues i medaljit të bronzt në xhudo

  Në kampionatin e Ballkanit për kadetë , që u mbajt në Turqi morën pjesë tre xhudistë nga Klubi i Xhudistëve “MIOKI”.

  Me tre fitore dhe me një humbje , ekipi ynë gjegjësisht xhudisti Hamza Jashari ariti të fitoj medaljen e bronzt në kategorinë 66 kg.

  Përgëzime për të gjithë pjesmarësit të cilët mbrojtën ngjyrat e kombëtares , e në veçanti për fituesin e medajlit të bronzt Hamza Jashari theksoi selektori i reprezentacionit pë kadetë të Maqedonisë Goran Mickoski.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Hospitalizohen dhe shtatë persona të tjerë me kollë të mirë, gjithsej 786 raste në vend

  Prej datës 14 deri më 20 qershor, janë raportuar gjithsej 41 raste të reja me pertusis, të njohur si...

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...