More

  Halil Kastrati konfirmon ndarjen e 17 banesave për 17 Shkurt

  Vazhdon të jetë njëri nga humanistët më të mëdhenj.

  Fjala është për Halil Kastratin, i cili çdo ditë po ndihmon familjet që janë në nevojë anë e kënd Kosovës, shkruan GazetaBlic.

  Kujtojmë se në fund të vitit të kaluar, pikërisht për festën e 28 Nëntorit, Kastrati kishte dhuruar 28 shtëpi, por si duket nuk do të ndalet me kaq.

  I ftuar te Besim Dina, ai konfirmoi edhe shpërndarjen e çelësave të 17 banesave për nder të 17 Shkurtit.

  Me ndihmën e miqve, estradës dhe njerëzve vullnet-mirë, Halil Kastrati mban ‘pishtarin’ e njërit prej personave më të dashur dhe më të respektuar në Kosovë, për shkak të aktiviteteve të bamirësisë.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...