More

  Halil Kastrati dhe Gold Ag nisën për ta bërë sot një familje me shtëpi

  Halil Kastrati është një nga humanistët më të mëdhenj shqiptar.

  Me punën e tij të palodhshme, ai po arrin që të bëj shumë familje me shtëpi dhe t’u dhurojë atyre ngrohtësi familjare.

  Humanisti kosovar që ka fituar zemrën e të gjithëvekëtë ditë dhjetori e ka nisur me një gjest madhështor, shkruan Indeksonline.

  Ai shihet në makinë bashkë me reperin, Gold Ag ndërsa ka shkruar:

  Me Bismilah

  U nisem me i dhan nje pale çelesa

  Ndryshe më 28 Nëntor, Halil Kastrati me ndihmën e donatorëve ka arritur të bëj 28 familje me shtëpi.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...