More

  Halil Kastrati dhe Gold Ag nisën për ta bërë sot një familje me shtëpi

  Halil Kastrati është një nga humanistët më të mëdhenj shqiptar.

  Me punën e tij të palodhshme, ai po arrin që të bëj shumë familje me shtëpi dhe t’u dhurojë atyre ngrohtësi familjare.

  Humanisti kosovar që ka fituar zemrën e të gjithëvekëtë ditë dhjetori e ka nisur me një gjest madhështor, shkruan Indeksonline.

  Ai shihet në makinë bashkë me reperin, Gold Ag ndërsa ka shkruar:

  Me Bismilah

  U nisem me i dhan nje pale çelesa

  Ndryshe më 28 Nëntor, Halil Kastrati me ndihmën e donatorëve ka arritur të bëj 28 familje me shtëpi.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...