More

  Gruaja lyen me benzinë burrin dhe i vë flakët, 50-vjeçari vdes në spital (VIDEO)

  Një video që qarkullon në internet tregon momentin tronditës kur një grua i vuri zjarrin burrit të saj brenda një dyqani peshku në Rio de Zhaneiro. Ngjarja, e cila është kapur nga pamjet e kamerave të sigurisë, ka ndodhur të hënën, më 4 dhjetor.

  Viktima, i identifikuar si 50-vjeçari André Chapeta, u lye me benzinë nga gruaja e tij, Ana Maria Paixão dhe më pas i vuri flakën me një çakmak. Videoja tmerruese tregon burrin duke vrapuar nëpër dyqan ndërsa digjet i gjallë.

  Si pasojë e flakëve, 50-vjeçari nuk ia doli të mbijetonte. Motivi i këtij akti të tmerrshëm mbetet i paqartë. Pas ngjarjes së rëndë, Ana Maria është arrestuar nga policia.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...