More

  Goditet me veturë një fëmijë në Saraj

  Sot në Saraj është goditur me veturë një fëmijë i moshës së mitur tek sa po kalonte rrugën me biçikletë.
  Fëmija pasi është goditur me veturë menjëher i është dhënë ndihma e parë dhe është dërguar në Qendrën Klinike të Shkupit edhe pse ende nuk është konfirmuar asgjë dëshmitarët kalimtar të rastit treguan se fëmija u dërgua në gjendje kritike për në spital. Në vendin e ngjarjes ende nuk ka arritur asnjë pjestar i policisë. (A.Memedi)

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...