More

  Goditet me veturë një fëmijë në Saraj

  Sot në Saraj është goditur me veturë një fëmijë i moshës së mitur tek sa po kalonte rrugën me biçikletë.
  Fëmija pasi është goditur me veturë menjëher i është dhënë ndihma e parë dhe është dërguar në Qendrën Klinike të Shkupit edhe pse ende nuk është konfirmuar asgjë dëshmitarët kalimtar të rastit treguan se fëmija u dërgua në gjendje kritike për në spital. Në vendin e ngjarjes ende nuk ka arritur asnjë pjestar i policisë. (A.Memedi)

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Edhe një deputet i bashkohet “Grupit të Zjarrit”?! (Foto)

  “Grupi i Zjarrit” vazhdon aktivitetet në teren. Këtij grupi si duket i është bashkangjitur edhe deputeti Kastriot Rexhepi, i...

  Sot u mbajt Maratona e Shkupit

  Mëngjesin e kësaj të diele është zhvilluar Maratona e Shkupit. Më i shpejti doli të jetë atleti nga Kenia,...

  Arrestohen dy vajza nga Shkupi, kanë plaçkitur një person në Shkup

  Dy vajza nga Shkupi janë arrestuar gjatë ditës së djeshme pasi të njëjtat paraprakisht janë raportuar se kanë kryer...

  Pritet rritja e çmimit të bukës?!

  Mullixhinjtë kërkojnë subvencione për energjinë elektrike ose shtimin e tregut të rregulluar sepse vetëm në këtë mënyrë, theksojnë ata,...
  WordPress Ads