More

  Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij dhe flitet për viktima!

  Gjuhet me armë kryetari i Haraçinës, plagoset shoferi i tij?

  Përleshje me armë zjarri në Haraçinë të Shkupit. Persona të paidentifikuar deri më tani, kanë gjuajtur në drejtim të kryetarit të Komunës së Haraçinës, Ridvan Ibraimi, raporton gazeta KOHA.

  Informatat e para flasin se është plagosur shoferi i kryetarit me iniciale A.A, megjithëse burime nga terreni thonë se një është i vdekur, pa e theksuar emrin.

  Policë të shumtë ka në vendngjarje, ndërsa është bllokuar hyrje-daljet e Haraçinës. (koha.mk)

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...