More

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës Albiz sot, e organizoi për herë të tretë “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit”

  Sot në Restoran Korabi në Saraj u mbajt Panairi i bizneseve të Sarajit ku u prezentuan kompanitë e Sarajit të cilat janë ndër më të suksesshmet në nivel të RM. 

  Panairi organizohet nga Fondacioni “Albiz” dhe është shëndruar në një eveniment tradicional. 

  Këtë vit panairin e vizitoi edhe Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi i cili me punën e tij në dikasterin që drejton është një përkrahës i madh i bizneseve shqiptare në RM.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...