More

  Fondacioni për zhvillimin e arsimit dhe kulturës Albiz sot, e organizoi për herë të tretë “Panairin e bizneseve të Komunës së Sarajit”

  Sot në Restoran Korabi në Saraj u mbajt Panairi i bizneseve të Sarajit ku u prezentuan kompanitë e Sarajit të cilat janë ndër më të suksesshmet në nivel të RM. 

  Panairi organizohet nga Fondacioni “Albiz” dhe është shëndruar në një eveniment tradicional. 

  Këtë vit panairin e vizitoi edhe Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi i cili me punën e tij në dikasterin që drejton është një përkrahës i madh i bizneseve shqiptare në RM.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...