More

  Fondacioni ALBIZ shpall konkurs për programin “Bursa për nxënës dhe studentë për vitin shkollor dhe akademik 2017/18”

  Fondacioni ALBIZ shpall konkurs për programin “Bursa për nxënës dhe studentë për vitin shkollor dhe akademik 2017/18”.

  Fondacioni Albiz do të ndaj 160 Bursa për studentë dhe 40 Bursa për nxënës të shkollave të mesme.

  Aplikimet bëhen në afatet vijuese:

  • Bursa për nxënës të shkollave të mesme prej 16.10.2017 (e hënë) deri më 31.10.2017 (e martë) nga ora 09:00 deri ora 16:00 (të shtunën deri ora 12:30).

  • Bursa për studentë prej 01.11.2017 (e mërkurë) deri më 24.11.2017 (e premte) nga ora 09:00 deri ora 16:00 (të shtunën deri ora 12:30).

  Më tepër informata rreth konkurseve dhe mënyrës së aplikimit, mund të gjeni në web faqen zyrtare të Fondacionit ALBIZ www.albiz.org.mk ose në linkun e më poshtëm.

  Kliko këtu për të shkarkuar konkurset dhe aplikacionet: https://goo.gl/j8jBCM

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...