More

  Firmoset marveshja mes Ministrisë së Arsimit dhe Komunës së Sarajit për ndërimin e çatisë së shkollës fillore në Kondovë

  Me 22.01.2019 u firmos marveshja mes Komunës së Sarajit dhe Ministrisë së Arsimit dhe Shkencës për fillimin e punimeve , respektivisht ndrimit të çatisë së shkollës fillore “ Bajram Shabani” në Kondovë , njofton derveni.info.

  “Shpresojmë që nuk do të ndalemi këtu , jemi të vendosur për kushte të mira në shkollë por mbi të gjitha për arsim cilësor dhe nxënës tësukseshëm.Falemenderojmë komunën edhe për ndrimin e dritareve për sallën e sportit në shkollën tonë” , theksoi drejtori i shkollës Mensur Jakupi./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...