More

  Filloi aksioni i Rinisë së Gllumovës “NDIHMO EDHE TI”

  Rinia e fshatit Gllumovë mbrëmë bëri edhe parapergaditjen e fundit për sot.

  Ata kanë bërë gati 16 pako që do të shpërndahen në familjet në nevojë në Fshatrat e Sarajit , për hirë të muajit të shenjtë të Ramazanit.

  Mes tjerash ata kanë edhe një APEL deri tek të gjithë nevojtarët dhe donatorët që të paraqiten në numrin e tel:

  070 352 760

  071 354 954

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads