More

  Festim Halili dhe Endrin Kadriu për vizitë në Uashington për Lutjet e mëngjesit takon ftuesin e çmimit Nobel, David Beasley

  Uashington, 30 janar – Festim Halili dhe Endrin Kadriu nga BDI po qëndron për vizitë në Uashington me ftesë të autoriteteve amerikane për të marrë pjesë në Lutjet e mëngjesit.

  Atje, ata e kanë takuar ftuesin e çmimit Nobel, David Beasley.

  Në Washington, të parin që takuam është miku im i vjetër z. David Beasley, fitues i çmimit Nobel për Paqe dhe mik i madh i kombit dhe vendit tonë.

  Ai ka ndihmuar shumë në rajonin tonë. Ka qenë guvernator i Kalifornisë dhe drejtor i WPF.

  Bashkëbiseduam për shumë mundësi progresi për shoqërinë dhe vendin tonë, shkraun në faqen e tij në facebook drejtori Halili.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...