More

  Fero publikon imazhe nga vizita e tij në Mekë dhe Medinë

   

  Reperi i njohur, Feronit Shabani – Fero, po vazhdon të jetë krye-temë e mediave rozë lidhur me postimet e tij të fundit në rrjetet sociale.

  Pasi dha dorëheqje nga muzika dhe iu përkushtua fesë, Fero ka treguar se ka shuar për vizitë në Arabinë Saudite.

  Gjilanasi ka shkuar atje me qëllimin për të vizituar dy qytetet e shenjta: Mekën dhe Medinën.

  E udhëtimin e tij për në shtetin e largët të Lindjes së Mesme, ish-reperi e dokumentoi përmes fotografive dhe videove të publikuara në rrjetet sociale.

  Ai tregoi se ka vizituar Xhaminë e parë të profetit Muhammed, si dhe disa lokacione të tjera me rëndësi fetare.

  E udhëtimin e tij për në shtetin e largët të Lindjes së Mesme, ish-reperi e dokumentoi përmes fotografive dhe videove të publikuara në rrjetet sociale.
  me gjatë vizitës në Arabi.

  Ish-reperi bëri bujë të madhe në media këtë vit me largimin e tij nga muzika dhe përkushtimin në fenë islame. /Telegrafi/

   

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads