More

  Europa League/ Shkëndija kalon në play-off, Kuqezinjtë nuk janë më rastësi

  Shkëndija e Tetovës ka arritur të kualifikohet në fazën “play-off” të Europa League pasi ka mposhtur ekipin lituanez të Trakait me rezultatin 3-0. Kuqezinjtë kanë bërë gjithçka mirë duke përmbysur fitoren 2-1 të Trakait që ishte vendosur në Lituani duke kaluar më tej. Autorët e golave ishin Ibraimi dhe Hasani, i cili shënoi dy herë për skuadrën e tij. Tashmë Shkëndija e Tetovës nuk është më rastësi, pasi ashtu si sezonin e shkuar edhe këtë vit kuqezinjtë u kualifikuan në fazën play-off./derveni.info

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...