More

  Drejtori i NP “Paqe dhe Gjelbërim” Ardijan Muça dhe atletja Drita Islami mbjellën drunj në Saraj

  Sot Drejtori i NP “Parqe dhe Gjelbërim” Ardijan Muça sëbashku me atleten e mirënjohur kampionen Drita Islami mbjellën drunj në rrugën kryesore në Saraj , gjegjësisht në rreth  Sheshit të Flamurit , njofton derveni.info.

   “I lumtur që me kampionen tonë atleten Drita Islami sot mbjellëm dru ? në komunën e Sarajit.Drita la edhe një gjurmë  në komunën e saj por edhe në Shkup, andaj me rini si kjo që e don sportin ?‍♀ dhe natyrën ? kemi shpresë për një të ardhdhme ?? “ shkruan në faqen e tij zyrtare në facebook Drejtori Muça.

  Vlenë të theksohet se me drejtimin e NP “Paqe dhe Gjelbrim” nga Ardijan Muça , në Saraj por edhe në mbarë Qytetin e Shkupit janë mbjedhë me qindra drunj të ri , rekonstruim të parqeve dhe shtimi i tyre dhe me këtë ritëm të nisur nga vetë ai , Shkupi në përgjithsi do ti kthehet pamjes së bukur e të gjelbëruar./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...