More

  Dramë e vërtetë : Djali tenton të vret nënën në fshatin Ljubin

  Mbrëmë rrethë orës 21;40 ne fshatin Ljubin të komunes së Sarajit ka ndodhur nje dram e vertet ku personi M.R tenton të vret nënën e tij duke e sulmuar fizikisht dhe me sëpat duke tentuar ta vret.

  Pasi nëna e denoncon në polici I njejti nga ana e policisë është shoqëruar në stacion policor per proçedur të mëtutjeshme.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Përplasjet VMRO-Arskovska, pësojnë qytetarët

  Përplasjet VMRO-Arsovska, shkarkimet dhe dorëheqjet e drejtorëve të ndërmarrjeve publike të Qytetit të Shkupit kanë lënë një kaos prapa...

  Rrugët dytësore në Tetovë, në gjendje të keqe

  Viteve të fundit sikur është bërë rregull i pashkruar që të asfaltohen dhe të kujdesen vetëm për rrugët në...

  “Dauti Komerc” kremtoi 30 vjetorin e themelimit

  Mbrëmë në një atmosferë impozante në hapsirat e kompanisë në Saraj, "Dauti Komerc" kremtoi 30 vjetorin e themelimit dhe...

  Superekspertiza për Llaskarcën nuk është përgatitur as për 315 ditë

  Për tragjedinë e shkaktuar nga “Durmo Turs” në Llaskarcë, ku humbën jetën 16 persona, Byrosë për ekspertiza gjyqësore nuk...
  WordPress Ads