More

  Dramë e vërtetë : Djali tenton të vret nënën në fshatin Ljubin

  Mbrëmë rrethë orës 21;40 ne fshatin Ljubin të komunes së Sarajit ka ndodhur nje dram e vertet ku personi M.R tenton të vret nënën e tij duke e sulmuar fizikisht dhe me sëpat duke tentuar ta vret.

  Pasi nëna e denoncon në polici I njejti nga ana e policisë është shoqëruar në stacion policor per proçedur të mëtutjeshme.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...