More

  Digjet një shtëpi në Kërçovë, humb jetën një 79-vjeçar

  Një i moshuar është gjetur i pajetë në një shtëpi të djegur në Kërçovë, njofton MPB.

  Ngjarja tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm.

  Me datë 09.12.2023 në ora 04:45 në Drejtorinë e Policisë Kërçovë është raportuar se në një shtëpi në Kërçovë në pronësi të T.J.(79) nga Kërçova ka shpërthyer zjarri.

  Gjatë ndërhyrjes së zjarrfikësve, sipas policisë, pronari i shtëpisë ka gjetur vdekjen.

  Vdekjen e ka konstatuar mjeku i Urgjencës, ndërsa ekipi inspektues nga DPB Kërçovë ka kryer hetime./Telegrafi/

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...