More

  Digjen tre rimorkio në Treskë

  Shkup, 25 shtator – Tre rimorkio janë djegur dje në afërsi të qendrës rekreative Liqeni i Treskës, njoftoi MPB-ja.

  Dy nga rimorkiot janë pronësi e A.G. (61), ndërsa për të tretën më shumë vite nuk mund të konfirmohet pronari.

  Zjarri ka shpërthyer rreth orës 21:25 dhe për 15 minuta tërësisht është shuar nga ekipe të Brigadës për mbrojtje zjarrfikëse.

  Ekspertizë do të realizohet sot.

  Lajmi i marur nga zhurnal.mk

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Gashi për bisedimet me VMRO-në për qeveri: Bukur mirë, në rrugë të mbarë

  Me kryeministrin e Kosovës kemi takime të rregullta, qoftë kur kemi qenë në opozitë, qoftë tash kur jemi në...

  Fronti Europian mund t’i humbë dy deputetë? Ahmeti: I dimë në detaje marrëveshjet në podrumet e kuqe

  Vendimi i Gjykatës Administrative dhe i KSHZ-së që të rivotohet në 6 vendvotime në Njësinë e pestë zgjedhore dhe...

  Liqeni i Ohrit ndër më të vjetërit në Evropë

  LIQENI I OHRIT NJË NGA MË TË VJETËR NË EUROPË Ohër, 18 maj – Liqeni i Ohrit ndodhet në kufirin malor...

  Pasdite takim i kryesisë së BDI-së

  Bashkimi Demokratik për Integrim (BDI) ka njoftuar se pasdite kryesia e partisë do të mbajë takim. Takimi, siç është paralajmëruar...