More

  Del nga shtrati lumi në Poroj. Bllokohet rruga Tetovë – Jazhincë

  Pas shiut të rrëmbyeshëm që sot përfshiu rajonin e Tetovës, ka shkaktuar edhe bllokimin e rrugës Tetovë – Jazhincë.

  Shiu i cili ende po bie, por me intensitet më të dobët, ka bllokuar plotësisht rrugën Tetovë – Jazhincë, si pasojë e daljes nga shtati e lumit në fshatin Poroj.

  Lumi në fshatin Poroj ka qenë vazhdimisht rrezik për banorët e këtyre fshatrave, për shkak të gurëve dhe mbeturinave që vijnë nga Mali Sharr, transmeton Aktuale.mk

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  PRERJA E PALIGJSHME E DRUVE: “Masakrohet” Mali Sharr!

  Më tej, nga ky institucion sqarohet se vendi ku janë gjetur personat duke prerë dru quhet “Maja e Zezë”,...

  Në Shkup janë denuar 141 shoferë, 59 për tejkalim të shpejtësisë

  Sektori për Punë të Brendshme Shkup edhe gjatë ditës së djeshme (03.02.2024) ka vazhduar me kontrolle në komunikacion. Në territorin...

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...