More

  Cristiano Ronaldo nuk ndalet, shënon dhe asiston në fitoren e Al Nassr

  Cristiano Ronaldo ka kapur formën e tij më të mirë prej se ka kaluar te Al Nassr në elitën e futbollitë të Arabisë Saudite.

  Në ndeshjen e sotme që Al Nassr e fitoi ndaj Al Taee me rezultat 2-1 si mysafir, portugezi ishte protagonist me një gol dhe një asistim.

  Fillimisht ai asistoi te goli i Taliscas në minutën e 32-të për rezultatin 1-0. Por vendasit barazuar në minutën e 79-të, ku iu desh Ronaldos ta zgjidhte sfidën.

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads