More

  Çmime të reja të derivateve

  Me vendimin e fundit të Komisionit rregullatorë për energjetikë i sjellë në fund të muajt maj, benzini është shtrejtuar për një denarë kurse diseli dhe vaji i lehtë për amvisëri për 1.5 denarë, transmeton Zhurnal.mk

  Çmimi për litër i eurosuper BS-95 kushton 64 denarë, eurosuper BS-98 kushton 66 denarë, eurodizel DEV kushton 50.50 denarë, ekstra vaji për amvisëri El-1 kushton 39 denarë për litër.

  Çmimi në shitje me pakicë i mazutit M-1 NS është rrit për 1.130 denarë dhe kushton 26,382 denarë.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  BDI përshëndet dhe mirëpret Vendimin ekzekutiv të Presidentit Bajden për Marrëveshjen e Ohrit dhe të Prespës

  Bashkimi Demokratik për Integrim përshëndet dhe mirëpret vendimin ekzekutiv të Presidentit të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, Joe Biden...

  Ahmeti takon zv/ministren e Jashtme greke, Papadopoulo

  Kryetari i Bashkimit Demokratik për Integrim, Ali Ahmeti ka takuar Zëvendës ministren e Punëve të Jashtme të Greqisë, znj....

  Shqipëria drejt rekordit, 50 mijë kuqezi lënë pa bileta italianët në sfidën e parë

  Burimet për ESPN bëjnë të ditur se në stadium do të jenë mbi 50,000 tifozë shqiptarë, kontigjenti më i madh udhëtues i çdo...

  BFI me njoftim: Ja kur falet namazi i Kurban Bajramit në RMV

  Bashkësia Fetare Islame ka kumtuar kohën e faljes së Kurban Bajramit. Festa e cila shënohet më 16 qershor 2024, të...