More

  Çmime të reja të derivateve të naftës në Maqedoni, ja sa do të jenë benzina dhe dizeli

  Derivatet e naftës do të pësojnë ndryshime në çmim në Maqedoni. Sipas Komisionit Rregullator për Energjetikë nga mesnata çmimi i benzinës do të jetë më i lirë për 1.50 denarë për litër, ndërsa i dizelit për 2.50 denarë për litër.

  Me këtë Eurosuper BS-95 do të jetë 61.50 den për litër, ndërsa Eurosuper BS98 do të jetë 63.50 den për litër.

  Eurodizeli pësoi rënie më të madhe në çmim, ashtu Eurodizel D-EV do të jetë 58.50 denarë për litër, ndërsa vaji ekstra i lehtë apo Dizel D-2 do të jetë 47 den për litër. 

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...