More

  Çmime të reja të derivateve

  Benzinat nga mesnata do të lirohen për 1.5 denarë, ndërsa çmimi i dizelit do të ulet për 2.5 denarë, ka bërë të ditur Komisioni Rregullator për Energjetik.

  Tani sipas vendimit një litër EUROSUPER BS-95 do të kushtoj 62.5 denarë, ndërsa një litër EUROSUPER BS-98 do të kushtoj 64.5 denarë.

  Me vendimin e ri, një litër EURODIZEL do të shitet për 48 denarë, ndërsa Vaji ekstra i lehtë për amvisëri do të shitet për 36.5 denarë për litër.

   

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...