More

  Çmime të reja të derivateve

  Benzinat nga mesnata do të lirohen për 1.5 denarë, ndërsa çmimi i dizelit do të ulet për 2.5 denarë, ka bërë të ditur Komisioni Rregullator për Energjetik.

  Tani sipas vendimit një litër EUROSUPER BS-95 do të kushtoj 62.5 denarë, ndërsa një litër EUROSUPER BS-98 do të kushtoj 64.5 denarë.

  Me vendimin e ri, një litër EURODIZEL do të shitet për 48 denarë, ndërsa Vaji ekstra i lehtë për amvisëri do të shitet për 36.5 denarë për litër.

   

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Moti sot me vranësira të ndryshueshme dhe me kushte për reshje lokale të shiut. Pasdite dhe në orët e...