More

  Çair: Vëllai rrahu motrën, rasti shkon në polici

  Konflikti në familje, ka arritur në polici. Në buletinin e Ministrisë së Punëve të Brendshme, qëndron një rast jo i zakonshëm. Një 19-vjeçar ka sulmuar fizikisht motrën e tij, dhe rasti është denoncuar në Polici, transmeton TV21.

  “Më datë 02.04.2024 në ora 20.30, nëpunësit policor në Stacionin Policor në Çair kanë privuar nga liria B.Gj.(19) nga Shkupi pas denoncimit paraprak se rreth orës 20:15, në shtëpinë në Çair, ka sulmuar fizikisht motrën e tij 18-vjeçare. Pas dokumentimit të rastit, do të vijojë kallëzim përkatës”, qëndron në buletin.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Bujar Osmanii
  - Marketing -Bujar Osmanii

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Bujar Osmanii
  spot_img

  Të fundit

  Pas 11 vitesh ndalet Bayern Mynihu, Granit Xhaka dhe Leverkuzen për herë të parë në histori shpallen kampion

  Bayer Leverkuseni ka shkruar historinë, duke fituar titullin e parë kampion në Bundesligë. Në ndeshjen e vlefshme për javën e...

  Presidentin e zgjedh Kuvendi/ Grubi: Kusht për votat e BDI-së në rrethin e dytë të zgjedhjeve presidenciale!

  Presidenti I vendit, në të ardhmen të zgjidhet në Kuvend. Ky është kushti, që në rrethin e dytë, votat...

  Ekskluzive: Në Kroaci arrestohet Goran Grujevski, ish-Kryeshefi i Drejtorisë së Pestë – “bosi” i përgjimeve të jashtëligjshme!

  Më 13.04.2024, të shtunën, në Zagreb është arrestuar Goran Grujevski i lindur më 13.10.1966, shtetas i RMV-së, kundër të...

  Moti sot në Maqedoninë e Veriut

  Shkupi pritet të përjetojë një ndryshim dramatik të motit këtë javë, me temperatura që do të variojnë ndjeshëm. Fillimisht,...