More

  Bora bllokon fshatin Maja e Zezë në Studeniçan, ankohen banorët

  Bora ka bllokuar disa fshatra të komunës së Studeniçanit.

  Banorët e fshatit Maja e Zezë të komunës së Studeniçanit kanë dërguar disa ankesa deri tek TV21 se rregu është bllokuar dhe nuk mund të kalojnë. Siç potencojnë ata bora ka arritur deri 1 metër.

  Ndryshe për TV21 kryetari i komunës së Studeniçanit Azem Sadiku u shpreh se ka filluar pastrimi i rrugëve.

  “Pastrimi i rrugëve ka filluar, kemi lëshuar makinerin e nevojshme dhe shumë shpejtë do të arrihet edhe në fshatin Maja e Zezë”, tha Sadiku për TV21.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...