More

  BDI në Saraj e fillon me rininë

  Bashkimi Demokratik për Integrim Dega në Saraj sot e filloi kampanjën zgjedhore në Saraj me Forumin Rinorë.

  Prezent në këtë takim ishin Shefi i Shtabit Komunal Isni Jakupi , Kryetari i Komunës së Sarajit Bekim Murati , lista e këshilltarëve komunal me në krye bartësin e listës Reshat Ramadani si dhe kandidati për kryetarë komune Blerim Bexheti.

  Ata njëzëri shprehen bindjen se ky mandat katërvjeçar do të jetë kryesisht mandat investimesh kapitale , si dhe do të jetë mandat i të rinjëve , ku me idetë e tyre do të kontribojmë për një Saraj modern dhe parasegjithash Europjan.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...