More

  BDI fitues apsolut në Saraj

  Në zgjedhjet e lokale të mbajtura dje , në Komunën e Sarajit fitues doli Bashkimi Demokratik për Integrim me mbi 7800 vota kundrejt gjitha partive tjera bashk./derveni.info

  Në vijim ju sjellim rezultatet finale të partive politike në Saraj :

  3. Blerim Bexhetia, BDI = 7957
  9. Ekrem Alija, ASH = 3175
  14.Bashkim Bakiu, Lëvizja Besa = 4578
  15.Sefedin Aliu, PDSH = 277

  Në raundin e dytë do të garojnë Blerim Bexheti nga BDI dhe Bashkim Bakiu nga Lëvizja BESA.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Komuna e Haraçinës me qendër për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijët me nevoja të posaçme

  Komuna e Haraçinës prej sot ka qendrën e saj për ofrimin falas të shërbimeve defektologjike dhe psikologjike për fëmijë...

  Gjuha e shenjave tani edhe në gjuhën shqipe, promovohet libri nga Valdeta Kasapi dhe Adelina Haskaj

  Komunikimi pemës gjuhës së shenjave, për pjesëtarët e shoqërisë shqiptare në Maqedoni tani e tutje do të ketë një...

  NQP në halle, pësojnë qytetarët/ Drejtorët në punë, por jo fizikisht

  Sa për sy e faqe, janë autobusat të cilat funksionojnë nëpër qytetin e Shkupit. I tillë mbetet të jetë...

  Talat Xhaferi: Shkruam histori, gjeneratat e reja ta vazhdojnë dhe ta përsosin

  Tani më ish kryeministri Talat Xhaferi, në rrjetin social facebook ka falënderuar të gjithë për mbështetjen në këto ditë...