More

  BDI fitues apsolut në Saraj

  Në zgjedhjet e lokale të mbajtura dje , në Komunën e Sarajit fitues doli Bashkimi Demokratik për Integrim me mbi 7800 vota kundrejt gjitha partive tjera bashk./derveni.info

  Në vijim ju sjellim rezultatet finale të partive politike në Saraj :

  3. Blerim Bexhetia, BDI = 7957
  9. Ekrem Alija, ASH = 3175
  14.Bashkim Bakiu, Lëvizja Besa = 4578
  15.Sefedin Aliu, PDSH = 277

  Në raundin e dytë do të garojnë Blerim Bexheti nga BDI dhe Bashkim Bakiu nga Lëvizja BESA.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Opozita e bashkuar hapi sot Konventën promovuese të Taravarit për President

  Ashtu si dhe ishte njoftuar mbrëmjen e kësaj të shtune po zhvillohet Konventa promovuese e kandidatit për president nga...

  Pas 23 vitesh luftëtarit të UÇK-së i hiqen copëzat e eksplozivit. Falenderon dr. Ilir Hasanin për operacionin e suksesshëm

  Bejtulla Elezi, ka pasur një ndërhyrje shumë të veshtirê kirurgjike, për hekjen e copëzave të eksplozivit, të cilat...

  Osmani: Një takim i shkurtër por i ngrohtë me presidentin e Turqisë, Rexhep Taip Erdogan

  Ministri i Jashtëm Bujar Osmani është duke marrë pjesë në Forumin e Diplomacisë në Antalya të Turqisë. Në margjinat...

  Shkup, sanksionohen 154 shoferë

  MPB njoftoi se gjatë ditës së djeshme Sektori i Punëve të Brendshme Shkup ka vazhduar me kontrolle në zonën...