More

  Atletët e “KLUBIT TË ATLETIKËS LIRIA” të suksesshëm edhe në përfaqësimin e Maqedonisë

  Atletët e “KLUBIT TË ATLETIKËS LIRIA” të suksesshëm edhe në përfaqësimin e Maqedonisë

  Anesa Hajdari, Besiana Mustafa dhe Ali Shabani ishin atletët nga klubi jonë të cilët e përfaqësuan Maqedoninë në garat Europiane në Maltë.

  Atletët në fjalë kanë marrë pjesë në këto disciplina :

  Anesa Hajdari në 800m dhe 4x400m (vrapim shtafetë),
  Besiana Mustafa në kercime “3 hapsh dhe kërcime së larti.
  Ali Shabani në 100m dhe 4x100m.

  Këtu vlen të theksohet vrapimi i mrekullueshëm i atletit Ali Shabani, i cili ka arritur të dalë i 2-ti në grupën e tij, ndërsa i 4-ti në plasmanin e përgjithshëm.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...