More

  Asfaltohet rruga kryesore në Rashçe

  Komuna e Sarajit:
  Punimet në vendbanimin Rashce, per asfaltimin e rrugës kryesore, jane duke u zhvilluar sipas dinamikës së paraparë. Fillimishtë është duke u asfaltuar pjesa bazë e rrugës, dhe më pas do të koorigjohen pjesët e vogla qoshet që kanë mbetur pa u asfaltuar. S’ka nevojë për shqetsim nga ana e partive dhe mos të manipulojn opinionin. Rruga do të jetë komplet e asfaltuar.

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Pamje shqetësuese: Momenti me VIDEO kur i dyshuari plagosi me armë zjarri tre personat në Pejë

  Tre persona kanë mbetur të plagosur pas një përleshjeje në Pejë. Lajmin për gazetën online Reporteri.net e ka konfirmuar edhe...

  Fitore e Frontit Europian në zonën 5, konfirmohet deputeti nr.

  Pas rivotimit të ditës së sotme në Njesinë Zgjedhore 5 dhe 6 Fronti Europian mesa duket ka ruajtur mandatin...

  Dimitar Kovaçevski jep dorëheqje nga funksioni kryetar i LSDM-së

  Dimitar Kovaçevski zyrtarisht konfirmoi dorëheqjen nga pozita e kryetarit të LSDM-së, të cilën e shpalli më 8 maj, si...

  KSHZ: 45.88% është dalja deri në orën 17:00 në vendvotimet ku ka rivotim

  Deri në orën 17:00, nga gjithsej 4.514 votues të regjistruar në shtatë vendvotime, kanë votuar 2.071 ose 45,88 për...