More

  Arjanit Hoxha komenton largimin e Valon Belës nga PDE-ja

  Lideri i Partisë Demokratike Europiane, Arjanit Hoxha për TV21 ka mohuar se në partinë që udhëheq ai, ka përçarje.

  Ai thotë se PDE vazhdon fuqishëm edhe përskaj se sot gjatë mbrëmjes Valon Bela njoftoi largimin nga kjo parti, siç njofton, bashkë me disa themelues të partisë.

  Hoxha thotë se çdokush që mendon se politika bëhet me format e së kaluarës, zgjidhje e ka largimin.

  “PDE vazhdon fuqishëm në ndërtimin e gjeneratës së re politike. Çdokush që nuk e sheh veten në këtë koncept dhe mendon se politika bëhet me format e së kaluarës normalisht që zgjedh për t’u larguar.
  Ne jemi në fazën e shtrirjes së strukturave dhe normalisht afrimit të sa më shumë të rinjve në parti. Vazhdojmë edhe më fuqishëm”, tha Hoxha për TV21.

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Bitcoini rritet me 40 për qind në vitin 2024

  Bitcoin mbyll javën me 62.8 mijë dollarë për njësi, duke vijuar trendin rritës në bursë. Monedha më e madhe...

  Sela: Jam i mendimit që të shkojmë vetë në zgjedhje

  Ziadin Sela nga Aleanca për Shqiptarët në emisionin “Analiza 24” ka thënë se Taravari gjatë debateve i ka pranuar...

  Ja lista e mediave nga KSHZ që do të ndjekin fushatën reklamuese të zgjedhjeve

  Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) në seancën e sotme të 84-të miratoi Regjistrin e transmetuesve, mediave të shkruara dhe...

  Shkup, 51% e të rinjve, pre e dhunës kibernetike

  Pavarësisht njohurive rreth digjitalizimit, të rinjtë shpesh herë janë cak i sulmeve kibernetike. Në një anketë të realizuar në tre...