More

  Aksident trafiku në afërsi të urës së Sarajit

  Para pak çastesh te ura e Sarajit ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy vetururave , njofton derveni.info.Aktualisht nuk bëhet fjalë për ndonjë lëndim serioz të njerëzve që ndodheshin në vetur.

  Ky është një nga shumë aksidentet që ndodhin në këtë vend për arsyje të mungesës së rrethrrotullimit që nevojitet te ky vend.

  Mbetet të shihet nëse autoritetet përkatëse do të marin përsipër të ndërmarin diçka rreth kësaj problematike të kahmoçme të banorëve të Sarajit./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing
  - Marketing -Marketing

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  - Marketing -Marketing
  spot_img

  Të fundit

  Nënshkrimet për President / Deri më tani 13 kandidatë për President

  Edhe sot vijon afati për mbledhjen e nënshkrimeve për kandidatët e nomuniar për president për zgjedhjet rrethi i parë...

  Gjuha kërcënuese e Petar Bogojeski, kryetar i partisë “Koncepti maqedonas”, e kërcënon Ali Ahmetin me jetë

  Petar Bogojeski, kryetar i patisë “Koncepti maqedonas” përmes një video postuar në rrjetet sociale ka kërcënuar kryetarin e BDI...

  Rustemi: Ndërtojmë pjesën e rrugës së Arbërit, lidhim Kërçovën me Dibrën dhe Republikën e Shqipërisë

  Kryeministri Talat Xhaferi dhe drejtori i NP Rrugët Shtetërore, Ejup Rustemi sot kanë inspektuar punimet që zhvillohen për ndërtimin...

  Një termet është ndje në Strugë, por epiqendra e tij ishte në Shqipëri

  Një tërmet me intensitet tre gradë sipas shkallës makrosizmike europiane është ndjerë sot në orën 11:00 në pjesën jugperëndimore...