More

  Aksident trafiku në afërsi të urës së Sarajit

  Para pak çastesh te ura e Sarajit ka ndodhur një aksident trafiku në mes dy vetururave , njofton derveni.info.Aktualisht nuk bëhet fjalë për ndonjë lëndim serioz të njerëzve që ndodheshin në vetur.

  Ky është një nga shumë aksidentet që ndodhin në këtë vend për arsyje të mungesës së rrethrrotullimit që nevojitet te ky vend.

  Mbetet të shihet nëse autoritetet përkatëse do të marin përsipër të ndërmarin diçka rreth kësaj problematike të kahmoçme të banorëve të Sarajit./derveni.info

  - Marketing -Ajsel Medica

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  spot_img

  Të fundit

  Tifozi special i Kombëtares në Hamburg, djali i komandantit Adem Jashari në mbështetje të kuqezinjve

  Sfida mes Kroacisë dhe Shqipërisë do të ketë në tifoz mjaft special. Në stadium këtë superndeshje për kuqezinjtë do ta...

  Aksident në rrugën Gostivar-Ohër, automjeti godet një ari

  Një ari ka mbetur i ngordhur pasi një automjet e ka goditur mëngjesin e sotëm në rrugën e Gostivarit-Ohër,...

  Tifozët shqiptarë mbërrijnë në Hamburg

  Tifozët shqiptarë kanë filluar të mbushin qytetin e Hamburgut, aty ku Shqipëria do ta zhvillojë ndeshjen e radhës në...

  Ky është parashikimi i motit për sot

  Moti sot kryesisht me diell dhe shumë i ngrohtë. Do të fryjë dhe erë e dobët deri në mesatare...