More

  Ziberi: BDI-së i konvenon të shkohet në zgjedhje, mirëpo nuk është momenti i duhur

  Në emisionin Klan Debat i ftuari nga BDI, Arben Ziberi tha se:

  ”Më shumë se tjerët BDI-së i konvenon të shkohet në zgjedhje sepse kemi edhe rejtingun edhe momentin që të fitojmë përsëri pothuajse dyfish nga partitë tjera, mirëpo ne shohim interesin e shtetit dhe jo të partisë të thellojmë vendin në më shum kriza tjera, mendoj që nuk është koha për zgjedhje të parakohshme”. /KlanMacedonia/

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  Të fundit

  Zv/ministri Rexhepi: Sot në Gostivar prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale

  Sot në qytetin e Gostivarit prezentuam listën preliminare për ndarjen e 70 banesave në ndërtesën sociale. Komisioni në ditët në...

  UNT prezanton drejtimet deficitare para nxënësve të gjimnazit në Saraj

  SI VENDOSIN MATURANTËT PËR DREJTIMIN E STUDIMEVE?! Meqenëse është edhe pragu i fundit të vitit shkollor, maturantëve i’u është afruar...

  ASH shpalli konkursin për kryetarë të degëve

  Aleanca për Shqiptarët prej sot ka shpallur konkursin për zgjedhjen e kryetarëve të degëve në disa komuna të vendit. Të...

  Çmime të reja të derivateve të naftës

  Komisioni Rregullator i Energjetikës dhe i Shërbimeve të Ujit i Republikës së Maqedonisë së Veriut solli vendim, me të...