More

  Yll Rustemi, nga f. Arnaqi ka vendosur që të punoj Monografi historike me titull ‘’Sfidat kombëtare në Dërven të Shkupit 1940-1945’’

  Yll Rustemi, nga f. Arnaqi Komuna e​ Sarajit -​ Shkup, është nxënës i​ vitit të​ III​ në SHMQSH „​ Saraj”​ një djalë i ri dhe personazh​ shumë​ entuziast i cili​ ka vendosur që të punoj Monografi historike me titull ‘’Sfidat kombëtare në Dërven të Shkupit 1940-1945’’.Të rijntë kanë nevojë​ t’i​ mbështesim dhe​ t’i​ motivojmë në rrugëtimin e tyre.

  Kemi thënë dhe vazhdojmë të dëshmojëm që jemi afër të rinjëve që kanë ide dhe punojnë në​ projekte, inovacione dhe gjithçka që është në dobi të tyre. Duam rini të shëndoshë​ dhe do të​ vazhdojmë të​ punojmë shumë për këtë.​

  TË NGJAJSHMEARTIKUJ
  Rekomanduar për ju

  [quads id=5]

  [quads id=4]

  spot_img

  Të fundit

  Danimarka miraton ligjin që ndalon djegien e Kuranit

  Parlamenti i Danimarkës ka miratuar ligj që ndalon “sjelljen e papërshtatshme” ndaj librave fetarë. Ligji njihet gjerësisht në vend...

  Rrahje në burgun e Idrizovës

  Më datë 06.12.2023 në ora 16.00 në SPB Shkup, nga IEVP Burgu Idrizovë, është raportuar se më datë 05.12.2023...

  Vauçerë për vizitë të vendeve turistike në Maqedoni- masa e re për mbështetje të studentëve

  Masa e Ministrisë së Ekonomisë për vauçerët për mbështetje të turizmit vendor që ishte destinuar për punëtorët me të...

  Ziberi: Disa institucione kanë punësuar vetëm maqedonas, disa vetëm shqiptarë

  Avokati i popullit, Naser Ziberi,  duke prezantuar Raportit  për monitorimin e zbatimit të parimit për përfaqësimin e drejtë dhe...
  spot_img
  WordPress Ads